“Hangi Aşk-ı Memnu Karakterini Hissediyorsunuz?” Sorusuna Lezzetli Yanıtlar
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-AFfD8LKH.webp)
Ruh halimizi anlatmak için sosyal medyada pek çok örnek versek de son dönemde diziler bu konuda çok önde gidiyor. Ruh halini Aşk-ı Memnu dizisindeki Hala Arsen’e benzeten @melinastro isimli kullanıcı aynı soruyu takipçilerine sorduğunda birbirinden lezzetli yorumlar ortaya çıktı.
Aşk-ı Memnu Türk televizyonlarında izlenen en efsane dizilerden biri olsa da sosyal medyada hala gündem olmayı başarıyor.
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-0-tv8MmMdR.jpg)
Özellikle Twitter trendlerine odaklanan dizi bu kez karakterleriyle viral olmayı başardı.
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-1-Es5iXHvk.jpg)
@melinastro isimli kullanıcı “Bu aralar hangi karakteri seviyorsun?” diye sordu. Sorusu kısa sürede gündem olurken, söz konusu paylaşıma verilen cevaplar da çok konuşuldu!
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-2-JccViWDQ.jpg)
İşte yanıtlardan bazıları:
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-3-s6DzEB6T.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-4-aJDLF76w.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-5-4aG9a2xL.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-6-8ENRx3de.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-7-nzQ7vT7K.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-8-QtdKyyXJ.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-9-CUKlV1Un.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-10-ELjllNGy.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-11-7qGqmYst.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-12-Jx4ObA3C.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-13-Fsbldxig.jpg)
![](https://haber-abana.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hangi-ask-i-memnu-karakterini-hissediyorsunuz-sorusuna-lezzetli-yanitlar-14-cFJOuXsU.jpg)
Peki kendinizi hangi Aşk-ı Memnu karakteri gibi hissediyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!